Miško pirkimas

 

Perkame mišką  su žeme ir iškirtimui visoje Lietuvoje.  Turėdami ilgametę darbo patirtį ir patikimą komandą, galime pasiūlyti geriausius sprendimus ir aukščiausią kainą už Jūsų mišką. Perkam nebrandų arba dalinai kirstą, mažus ir didelius plotus.

Jei norite parduoti, tačiau dvejojate ir turite klausimų, galite tiesiog pasitikslinti, tai nieko nekainuoja!

Jūsų parduodamą mišką įvertinsime per 24 valandas ir pateiksime preliminarų pasiūlymą.

 Parduodantiems mišką 

Rinkoje tikrai pilna paslaugas teikiančių platformų per kurias siūloma parduoti savo mišką, tačiau ar tai geriausia išeitis? Mes sakome –Ne. Kiekviena platforma neveikia nemokamos paslaugos principu ir galutiniam variante pasiima savo „ pyrago dalį“ iš pardavėjo ar pirkėjo. Todėl siūlome parduoti savo mišką Mums- tikriesiems pirkėjams, taip išvengdami bet kokių užslėptų tarpininkavimo mokesčių, Kiekvienas klientas mums yra labai svarbus. Daugelio metų patirtis miškininkystėje, prekyboje, vertinime ir miško ruošos organizavime leidžia objektyviai ir profesionaliai įvertinti Jūsų mišką. Dirbame profesionaliai, sklandžiai ir sėkmingai, siekiame užtikrinti geriausias kainas už perkamą mišką. Turime didelę patirtį Lietuvos miško žemės rinkoje, tarptautinėje apvaliosios prekybos rinkoje, turėdami ilgametę miškotvarkos darbų vykdymo patirtį galime nustatyti Jūsų valdomo turto vertę. Parduodami mums savo mišką, būsite tikri, kad sąžiningai nustatysime jo vertę, garantuosime sandorio  saugumą ir paprastumą, padėsime sutvarkyti visus reikiamus dokumentus.

Parduodant mišką, ką būtina žinoti !

Norime patikinti, jog mūsų įmonė dirba skaidriai ir parduodami savo mišką Mums, jį patikite į patikimas rankas. Visada ieškome abipusiai tinkamiausio varianto, todėl galite būti tikri, kad sprendimą ir pasiūlymą suformuosime konkrečiai Jums, atsižvelgdami į Jūsų norus ir pageidavimus. Visada išnagrinėję miško savininko poreikius ir lūkesčius pasiūlome tinkamiausią variantą Jums, todėl jei dar neapsisprendėte ar parduoti mišką su žeme ar išsikirtimui, rasime priimtiniausią variantą. Kadangi dirbame legaliai visada prieš pradėdami bet kokius darbus, išsiaiškinę miško savininkų lūkesčius, sudarome sutartį, kurioje nurodomi visi įmonės rekvizitus, nustatomos pareigos ir atsakomybės, taip pat atsiskaitymo būdai, laikas ir terminai. Svarbu ir nereikia pamiršti, kad, parduodant mišką išsikirtimui, mūsų įmonė išskaičiuos ir sumokės valstybei priklausančius GPM mokesčius, pateiks visas tai įrodančias pažymas. Gyventojui privalomas sumokėti pajamų mokestis taip pat gali atsirasti, jei parduodate mišką su žeme, tačiau tik tada jei šio miško sklypo nuosavybėje nebūsite išlaikę Valstybės nustatyto metų termino.

Jeigu turite miškotvarkos projektą, bet nežinote kaip, kada ir kokie kirtimai galimi, kokia dokumentacija reikalinga miško kirtimo leidimui gauti, kreipkitės ir mes Jums padėsime visais klausimas.

Turite miško sklypą šalia namų, reikalinga apvali ar pjautinė mediena, kreipkitės ir mes padėsime sutvarkyti visus dokumentus reikalingus miško kirtimui savo reikmėm.

Mes visada patarsime ir pakonsultuosime nemokamai. Taip pat galime nemokamai įvertinti kitų asmenų Jums pateiktus pasiūlymus.

 
Bendrasavininkai – ką daryti ?

Dažnai pasitaiko atvejų, kai tik vienas iš savininkų nori parduoti mišką. Tada iškyla nelengvas valdos pasidalijimo klausimas. Lietuvoje įstatymai neleidžia miško skaidyti į valdas, mažesnes nei 5 ha ploto vienam miško savininkui. Didžioji dalis miškų yra valdoma bendrąja nuosavybe. Taigi šiuo atveju pirmiausia teks miško dalį pasiūlyti kitiems bendrasavininkams, o jiems atsisakius pirkti, ieškoti kitų pirkėjų, kurie perka mišką. Jei bendrasavininkai neketina pirkti Jūsų valdos dalies, tada bendrasavininkų susitarimu reikia nustatyti naudojimosi sklypu tvarką. Šiuo klausimu galime padėti ir paruošti visus reikiamus dokumentus miško valdos sklypo naudojimosi tvarkai patvirtinti. Parengtą dokumentą reikia įteisinti notariškai ir įregistruoti Registrų centre. Taip atsiranda galimybė mišku naudotis kiekvienam miško savininkui atskirose bendrosios nuosavybės sklypo dalyse. Norime pabrėžti, kad miškotvarkos projektas rengiamas miško valdai, todėl nors ir turėdami patvirtintą naudojimosi tvarką tarp bendrasavininkų, miškotvarkos projektą turėsite vieną, tačiau pagal suprojektuotas ūkines priemones, galėsite ūkininkauti atskirai kiekvieno miško savininko pasidalintoje dalyje.

Darbai kuriuos atliekame pirmiausiai

Gavę Jūsų pasiūlymą ar užklausą iš pradžių pateikiame individualų pasiūlymą specialiai Jums. Vėliau su miško savininku arba jo atstovu suderinama  susitikimo data ir laikas, kuriuo bus apžiūrimas parduodamas miškas. Visada atsižvelgiame į Jūsų  galimybes ir pageidavimus ir suderindami savininkui tinkamą laiką susitikimui. Miškininkas specialistas įvertinęs miško būklę, jo plotą, galimus apribojimus ar specialiąsias sąlygas, išanalizuos miškotvarkos medžiagą ir po galutinės apžiūros galimus projektinius pasiūlymus.

Miško išsikirtimui pirkimas

Kadangi atliekame visas su mišku susijusias paslaugas, perkame ir mišką išsikirtimui . Turėdami daugiau kaip 15 metų darbo patirtį, visus reikalingus resursus ir techniką, galime pasiūlyti geriausią kainą rinkoje. Esame įgiję ilgametę tarptautinės prekybos mediena patirtį ir nuolatos ieškome geriausių ir pelningiausių medienos realizacijos variantų. Dirbame tik su patikimais medienos pirkėjais, kas leidžia užtikrinti sklandžius atsiskaitymus. Mūsų įmonėje dirbantys miškininkai specialistai pasirengę paruošti individualų miškotvarkos projektą, parengti visus reikiamus dokumentus miško kirtimo leidimui gauti. Kiekvienu atveju ieškome individualių sprendimų, todėl padėsime visais miškininkystės klausimais. Turėdami ilgametę darbo patirtį padėsime atkurti Jūsų mišką po kirtimo, kad jis liktų vertingas ir ateinančioms kartoms.
Kuo mes išskirtiniai? Nesiekdami vienadienės naudos, siekiame teikti profesionalias miškininkystės paslaugas ir sprendimus. Kreipkitės ir mes pasistengsime viską paaiškinti suprantamai, aiškia ir profesionaliai.

Atsakomybė

UAB „LAURAMA“ būdama atsakinga miško resursų naudotoja ir kokybiškų miškininkystės paslaugų tiekėja, prisiimdama visus iškylančius iššūkius 2018 metais tapo tarptautinės organizacijos nariais ir įgijo FSC sertifikatą. FSC sertifikatas įpareigoja nustatyti ir naudoti pažangiausius miškininkystės metodus, kurie gerbia aplinkos apsaugos ir socialinius faktorius. FSC Principai ir Kriterijai yra mūsų aukščiausi miškotvarkos standartai, būdami ekologiškai svarbūs, socialiai atsakingi ir ekonomiškai gyvybingi, nustatomi bendru narių sutarimu. Šiuo principu dirbame su visomis miško valdomis, nepaisant ar jos yra mūsų įmonės ar kitų fizinių asmenų turtas.

Patikėkite mišką į patikimas rankas.